Het Nederlands Handbal Verbond staat voor een fantastische uitdaging. In augustus 2011 is het EK dames <19 en in december het EK dames senioren.
Om alle handballers in Nederland te laten genieten van wedstrijden op het hoogste niveau is het NHV op zoek naar enthousiaste Oranje-ambassadeurs die het aanspreekpunt zijn van het NHV. Een Oranje-ambassadeur ontvangt alle correspondentie (informatie, aanbiedingen, nieuwsbrieven, posters etc.) vanuit het NHV en zet dit uit binnen de vereniging. Op deze manier informeren we de leden van de vereniging optimaal over leuke evenementen, clinics van internationals, het mee oplopen bij een interland, of andere activiteiten waarbij de Nederlandse tophandballers betrokken zijn.
Een Oranje-ambassadeur…
- is het aanspreekpunt van het NHV naar de vereniging
- ontvangt de correspondentie van interlandwedstrijden in Nederland
- weet de vereniging enthousiast te krijgen
- ontvangt de digitale nieuwsbrief Handball Weekly om op de hoogte te blijven van het tophandbal in Nederland
- wordt uitgenodigd voor een jaarlijkse Oranje-ambassadeursdag
- denkt mee over hoe verenigingen beter betrokken kunnen worden bij evenementen (zoals de EK’s)
- krijgt een Oranje-ambassadeurscode waarmee hij/zij tegen 10% extra korting toegangskaarten kan kopen voor interlandwedstrijden
- ontvangt als eerste informatie over clinics, oplopen of andere activiteiten rondom de interlands
Is dit een rol voor jou? Klik dan hier om het inschrijfformulier voor Oranje-ambassadeur te downloaden!
Bron: NHV Landelijk




