Unitas NK Kwalificatie Toernooi 2018

115

Punten

Voor het 5e jaar in een schitterende bosrijke omgeving het HV Unitas beachhandball toernooi in de zandverstuiving in Rolde. Afgelopen jaar was dit het "Grootste beachhandbal toernooi van Nederland". Aanmelden van de E- en F-jeugd kan alleen via onze site www.hvunitas.nl/beach Let op! Bijna alle poules zitten vol. Alleen D-meiden en E- en F-jeugd kunnen zich aanmelden. Ook staan er bij de volle poules al een of meerdere teams op de reservelijst. De D-meiden spelen dit jaar op vrijdag, De D-jongens, C-jeugd op zaterdag en B-, A- jeugd en senioren op zondag.

Toernooimanager

Leonie Visser
0622068912

Toernooi contact

Leonie Visser
0622068912

Toernooi adres

Unitas NK Kwalificatie Toernooi 2018
Nijlanderstraat
9451 BM Rolde

Toernooi data

25-05-2018
27-05-2018

Heren Senioren

ranking Teamnaam city points details
1 Hiekka Hauskaa HS1 Arnhem 40+115 details
2 HHV Donar Hengelo 30+115 details
3 HV Unitas HS1 Rolde 20+115 details
4 HV Jahn II HS1 Stadskanaal 10+115 details
5 JUMBO Niedorp HS Nieuwe Niedorp 10+0 details
6 Cirkeltijgers Heren Groningen 10+0 details
7 Maedilon/VZV HS1 t Veld 10+0 details
8 Lagrosso - HS1 Volendam 10+0 details

Dames Senioren

ranking Teamnaam city points details
1 Beilen DS1 Beilen 80+115 details
2 Hiekka Hauskaa DS1 apeldoorn 70+115 details
3 3M-team Amsterdam Amsterdam 60+115 details
4 HV Unitas DS1 Rolde 50+115 details
5 HVC DS1 Barger-Compascuum 40+115 details
6 Webton Beach Twente DS1 Borne 30+115 details
7 HV Kwiek Hoogeveen 20+115 details
8 Maedilon/VZV DS1 t Veld 10+115 details
9 HVE2000 DS1 Erica 10+0 details
10 HVE2000 DS2 Erica 10+0 details
11 V en S DS1 Groningen 10+0 details
12 hv Jupiter 76 ds1 10+0 details
13 VAKO DS1 10+0 details
14 Handbal Recreanten Rotterdam Rotterdam 10+0 details
15 HV Unitsas DS2 Rolde 10+0 details
16 Cirkeltijgers Dames Groningen 10+0 details

Heren A-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Aalsmeer HA1 Aalsmeer 30+115 details
2 Hiekka Hauskaa HA1 Arnhem 20+115 details
3 Handbalschool Rijnmond HJA Rotterdam 10+115 details
4 Unitas Rolde 10+0 details
5 SV Rijnstreek Alphen aan den Rijn 10+0 details
6 E&O A 1 Heren Emmen 10+0 details

Dames A-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Amsterdam Beach Handball A1 Amsterdam 60+115 details
2 Maedilon/VZV A1 t Veld 50+115 details
3 Jumbo Niedorp DA1 Nieuwe Niedorp 40+115 details
4 Sv Voorwaarts A1 Twello 30+115 details
5 NEA DA1 Ouderkerk aan de Amstel 20+115 details
6 Combinatie '64 DA1 Losser 10+115 details
7 E&O A 1 Emmen 10+0 details
8 DJA Handbalschool Rijnmond Rotterdam 10+0 details
9 S.V.B.O A1 Emmen 10+0 details
10 V en S A1 Groningen 10+0 details
11 ZAP A1 Breezand 10+0 details
12 Dames E&O A/B Emmen 10+0 details

Heren B-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Aalsmeer HB1 Aalsmeer 40+115 details
2 Borhave HB1 Borne 30+115 details
3 Handbalschool Rijnmond HB Rotterdam 20+115 details
4 Achilles HB1 10+115 details
5 Olympia Hengelo 10+115 details
6 olympia 89 HB1 Oss 10+0 details
7 Aalsmeer HB2 Aalsmeer 10+0 details
8 JUMBO Niedorp HB Nieuwe Niedorp 10+0 details
9 V en S B1 Groningen 10+0 details

Dames B-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Maedilon/VZV B1 t Veld 80+115 details
2 HV Unitas Dames B Rolde 70+115 details
3 Handbalschool Rijnmond DB Rotterdam 60+115 details
4 Combinatie '64 DB1 Losser 50+115 details
5 ZAP B1 Breezand 40+115 details
6 Achilles DB1 Apeldoorn 30+115 details
7 JUMBO Niedorp DB1 Nieuwe Niedorp 20+115 details
8 Voorwaarts B1 Twello 10+115 details
9 Borhave DB2 Borne 10+0 details
10 S.V.B.O. B1 Emmen 10+0 details
11 SVDalfsen B1 Dalfsen 10+0 details
12 DGL'16B Duiven 10+0 details
13 Borhave DB1 Borne 10+0 details
14 Amsterdam Beach Handball B1 Amsterdam 10+0 details
15 VAKO DB1 VRIES 10+0 details
16 Sv Dalfsen B2 Dalfsen 10+0 details

Heren C-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 HV FIQAS Aalsmeer HC Aalsmeer 50+115 details
2 Handbalschool Rijnmond HC Rotterdam 40+115 details
3 Hv Unitas HC1 Rolde 30+115 details
4 AHV Achilles HC1 Apeldoorn 20+115 details
5 HV Unitas HC2 Rolde 10+0 details
6 HVC HC1 Barger-Compascuum 10+0 details
7 Doles HC1 Harkstede 10+0 details
8 JUMBO Niedorp HC Nieuwe Niedorp 10+0 details
9 Borhave HC1 Borne 10+0 details

Dames C-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Maedilon/VZV C1 t Veld 80+115 details
2 ZAP C1 Breezand 70+115 details
3 Voorwaarts DC1 Twello 60+115 details
4 Combinatie '64 DC1 Losser 50+115 details
5 JUMBO Niedorp DC1 Nieuwe Niedorp 40+115 details
6 HV Jahn II dames C Stadskanaal 30+115 details
7 Borhave DC1 Borne 20+115 details
8 Handbalschool Rijnmond DC Rotterdam 10+115 details
9 SVDalfsen C1 Dalfsen 10+0 details
10 Unitas DC1 Rolde 10+0 details
11 Hv Unitas meiden c2 Rolde 10+0 details
12 V en S C1 Groningen 10+0 details
13 ZAP C2 Breezand 10+0 details
14 Borhave DC2 Borne 10+0 details
15 SVDalfsen C2 Dalfsen 10+0 details
16 HVE2000 Dames C1 Erica 10+0 details

Heren D-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 HV Actief Paterswolde D1 Paterswolde 40+115 details
2 JD Achilles Apeldoorn 30+115 details
3 Handbalschool Rijnmond JD Rotterdam 20+115 details
4 JUMBO Niedorp HD Nieuwe Niedorp 10+115 details
5 Borhave HD1 Borne 10+0 details
6 Doles Gemengd D Harkstede 10+0 details
7 Combinatie '64 HD1 Losser 0+0 details
8 V en S D1 Groningen 0+0 details

Dames D-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Voorwaarts DD1 60+115 details
2 Maedilon/VZV D1 t Veld 50+115 details
3 JUMBO Niedorp DD1 Nieuwe Niedorp 40+115 details
4 ZAP D1 Breezand 30+115 details
5 AHV Achilles MD1 Apeldoorn 20+115 details
6 E&O meisjes D1 Emmen 10+115 details
7 Olympia Hengelo Hengelo 10+0 details
8 Combinatie '64 DD1 Losser 10+0 details
9 Borhave DD2 Borne 10+0 details
10 HV Unitas DD Rolde 10+0 details
11 S.V.B.O D1 Emmen 10+0 details
12 Voorwaarts D2 Twello 10+0 details