Unitas NK Kwalificatie Toernooi 2018

0

Punten

Voor het 5e jaar in een schitterende bosrijke omgeving het HV Unitas beachhandball toernooi in de zandverstuiving in Rolde. Afgelopen jaar was dit het "Grootste beachhandbal toernooi van Nederland". Aanmelden van de E- en F-jeugd kan alleen via onze site www.hvunitas.nl/beach Let op! Bijna alle poules zitten vol. Alleen D-meiden en E- en F-jeugd kunnen zich aanmelden. Ook staan er bij de volle poules al een of meerdere teams op de reservelijst. De D-meiden spelen dit jaar op vrijdag, De D-jongens, C-jeugd op zaterdag en B-, A- jeugd en senioren op zondag.

Toernooimanager

Leonie Visser
0622068912

Toernooi contact

Leonie Visser
0622068912

Toernooi adres

Unitas NK Kwalificatie Toernooi 2018
Nijlanderstraat
9451 BM Rolde

Toernooi data

25-05-2018
27-05-2018

Heren Senioren

ranking Teamnaam city points details
1 HHV Donar Hengelo 0+0 details
2 JUMBO Niedorp HS Nieuwe Niedorp 0+0 details
3 Hiekka Hauskaa HS1 Arnhem 0+0 details
4 HV Jahn II HS1 Stadskanaal 0+0 details
5 Lagrosso - HS1 Volendam 0+0 details
6 HVC HS1 Barger-Compascuum 0+0 details
7 HV Unitas HS1 Rolde 0+0 details
8 Cirkeltijgers Heren Groningen 0+0 details
9 Maedilon/VZV HS1 t Veld 0+0 details

Dames Senioren

ranking Teamnaam city points details
1 HV Kwiek Hoogeveen 0+0 details
2 HVC DS1 Barger-Compascuum 0+0 details
3 V en S DS1 Groningen 0+0 details
4 Webton Beach Twente DS1 Borne 0+0 details
5 VAKO DS1 0+0 details
6 HV Unitsas DS2 Rolde 0+0 details
7 hv Jupiter 76 ds1 Franeker 0+0 details
8 HV Unitas DS1 Rolde 0+0 details
9 Hiekka Hauskaa DS1 apeldoorn 0+0 details
10 Handbal Recreanten Rotterdam Rotterdam 0+0 details
11 Cirkeltijgers Dames Groningen 0+0 details
12 3M-team Amsterdam Amsterdam 0+0 details
13 HVE2000 DS1 Erica 0+0 details
14 HVE2000 DS2 Erica 0+0 details
15 Beilen DS1 Beilen 0+0 details
16 Maedilon/VZV DS1 t Veld 0+0 details

Heren A-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 SV Rijnstreek Alphen aan den Rijn 0+0 details
2 Hiekka Hauskaa HA1 Arnhem 0+0 details
3 Aalsmeer HA1 Aalsmeer 0+0 details
4 Handbalschool Rijnmond HJA Rotterdam 0+0 details
5 Unitas Rolde 0+0 details
6 E&O A 1 Heren Emmen 0+0 details

Dames A-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Amsterdam Beach Handball A1 Amsterdam 0+0 details
2 V en S A1 Groningen 0+0 details
3 E&O A 1 Emmen 0+0 details
4 S.V.B.O A1 Emmen 0+0 details
5 Dames E&O A/B Emmen 0+0 details
6 DJA Handbalschool Rijnmond Rotterdam 0+0 details
7 Combinatie '64 DA1 Losser 0+0 details
8 Sv Dalfsen DA2 Dalfsen 0+0 details
9 NEA DA1 Ouderkerk aan de Amstel 0+0 details
10 Jumbo Niedorp DA1 Nieuwe Niedorp 0+0 details
11 Sv Voorwaarts A1 Twello 0+0 details
12 Maedilon/VZV A1 t Veld 0+0 details
13 ZAP A1 Breezand 0+0 details

Heren B-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 JUMBO Niedorp HB Nieuwe Niedorp 0+0 details
2 V en S B1 Groningen 0+0 details
3 Aalsmeer HB1 Aalsmeer 0+0 details
4 Aalsmeer HB2 Aalsmeer 0+0 details
5 olympia 89 HB1 Oss 0+0 details
6 Handbalschool Rijnmond HB Rotterdam 0+0 details
7 Achilles HB1 0+0 details
8 Borhave HB1 Borne 0+0 details

Dames B-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 HV Unitas Dames B Rolde 0+0 details
2 S.V.B.O. B1 Emmen 0+0 details
3 Amsterdam Beach Handball B1 Amsterdam 0+0 details
4 Bornerbroek MC/B1 Bornerbroek 0+0 details
5 Combinatie '64 DB1 Losser 0+0 details
6 Sv Dalfsen B2 Dalfsen 0+0 details
7 SVDalfsen B1 Dalfsen 0+0 details
8 Achilles DB1 Apeldoorn 0+0 details
9 Borhave DB1 Borne 0+0 details
10 Handbalschool Rijnmond DB Rotterdam 0+0 details
11 Borhave DB2 Borne 0+0 details
12 DGL'16B Duiven 0+0 details
13 JUMBO Niedorp DB1 Nieuwe Niedorp 0+0 details
14 ZAP B1 Breezand 0+0 details
15 Voorwaarts B1 Twello 0+0 details
16 VAKO DB1 VRIES 0+0 details
17 Maedilon/VZV B1 t Veld 0+0 details

Heren C-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 JUMBO Niedorp HC Nieuwe Niedorp 0+0 details
2 Olympia Hengelo 0+0 details
3 Doles HC1 Harkstede 0+0 details
4 HV FIQAS Aalsmeer HC Aalsmeer 0+0 details
5 Hvr97/actief Roden 0+0 details
6 Hv Unitas HC1 Rolde 0+0 details
7 HV Unitas HC2 Rolde 0+0 details
8 HVC HC1 Barger-Compascuum 0+0 details
9 Handbalschool Rijnmond HC Rotterdam 0+0 details
10 AHV Achilles HC1 Apeldoorn 0+0 details
11 Borhave HC1 Borne 0+0 details

Dames C-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 V en S C1 Groningen 0+0 details
2 Unitas DC1 Rolde 0+0 details
3 Hv Unitas meiden c2 Rolde 0+0 details
4 MHV81 DC1 Mill 0+0 details
5 Combinatie '64 DC1 Losser 0+0 details
6 SVDalfsen C1 Dalfsen 0+0 details
7 HVE2000 Dames C1 Erica 0+0 details
8 SVDalfsen C2 Dalfsen 0+0 details
9 Handbalschool Rijnmond DC Rotterdam 0+0 details
10 Voorwaarts DC1 Twello 0+0 details
11 HV Jahn II dames C Stadskanaal 0+0 details
12 JUMBO Niedorp DC1 Nieuwe Niedorp 0+0 details
13 Borhave DC2 Borne 0+0 details
14 Borhave DC1 Borne 0+0 details
15 ZAP C1 Breezand 0+0 details
16 ZAP C2 Breezand 0+0 details
17 Maedilon/VZV C1 t Veld 0+0 details

Heren D-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 JUMBO Niedorp HD Nieuwe Niedorp 0+0 details
2 Borhave HD1 Borne 0+0 details
3 HVA D1 Annen 0+0 details
4 HV Actief Paterswolde D1 Paterswolde 0+0 details
5 Combinatie '64 HD1 Losser 0+0 details
6 Doles Gemengd D Harkstede 0+0 details
7 V en S D1 Groningen 0+0 details
8 JD Achilles Apeldoorn 0+0 details
9 Handbalschool Rijnmond JD Rotterdam 0+0 details

Dames D-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Borhave DD2 Borne 0+0 details
2 JUMBO Niedorp DD1 Nieuwe Niedorp 0+0 details
3 S.V.B.O. D2 Emmen 0+0 details
4 S.V.B.O D1 Emmen 0+0 details
5 AHV Achilles MD1 Apeldoorn 0+0 details
6 Maedilon/VZV D1 t Veld 0+0 details
7 HV Unitas DD Rolde 0+0 details
8 HVA D2 Annen 0+0 details
9 E&O meisjes D1 Emmen 0+0 details
10 Combinatie '64 DD1 Losser 0+0 details
11 Voorwaarts DD1 Twello 0+0 details
12 Olympia Hengelo Hengelo 0+0 details
13 ZAP D1 Breezand 0+0 details
14 Voorwaarts D2 Twello 0+0 details