AHV Achilles NK kwalificatie toernooi 2019

135

Punten

Donderdag D jeugd en Jongens C Vrijdag B jeugd en Meisjes C Zaterdag A jeugd en senioren We spelen in blokken per categorie. MAX 8 teams per categorie en per categorie 1 team per vereniging. Inschrijfkosten 25,-- per team

26/4 inschrijven is niet meer mogelijk, het toernooi zit vol. Enkel in overleg HS nog mogelijk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Toernooimanager

Saskia Groen
0640544769

Toernooi contact

Saskia van Groen

Toernooi adres

AHV Achilles NK kwalificatie toernooi 2019

Apeldoorn

Toernooi data

30-05-2019
01-06-2019

Heren Senioren

Geen teams voor deze categorie.

Dames Senioren

ranking Teamnaam city points details
1 Amsterdam Beach Handball Amsterdam 40+135 details
2 OHC '01 Dames 1 Oosterhout 30+135 details
3 S.V. Voorwaarts Dames 1 Twello 20+135 details
4 JUMBO Niedorp DS1 Nieuwe Niedorp 10+135 details
5 3M-team Amsterdam Amsterdam 10+0 details
6 Hiekka Hauskaa DS1 apeldoorn 10+0 details
7 Beilen DS1 Beilen 10+0 details
8 TSHV Camelot DS1 Tilburg 10+0 details

Heren A-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Borhave HA1 Borne 20+135 details
2 HA1 Achilles Apeldoorn 10+135 details
3 Handbalschool Rijnmond HJA Rotterdam 10+0 details
4 DWS Schiedam 10+0 details
5 Snelwiek HA1 Rotterdam 10+0 details

Dames A-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 DJA Handbalschool Rijnmond Rotterdam 20+135 details
2 Combinatie'64 DA1 Losser 10+135 details
3 Borhave DA1 Borne 10+0 details
4 drechtsteden MA ridderkerk 10+0 details

Heren B-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 olympia 89 HB1 Oss 40+135 details
2 HB1 Achilles Apeldoorn 30+135 details
3 Hiekka Hauskaa HB1 Zaandam 20+135 details
4 Handbalschool Rijnmond HB Rotterdam 10+135 details
5 Greenpark Aalsmeer HB2 Aaslmeer 10+0 details
6 Hurry Up HB1 Zwartemeer 10+0 details
7 Bevo HC Heren B1 Panningen 10+0 details
8 Twente Handbal Beach Hengelo 10+0 details

Dames B-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Sv Voorwaarts B1 twello 50+135 details
2 DB1 Achilles Apeldoorn 40+135 details
3 Unitas dames b Rolde 30+135 details
4 DSS DB1 Heemskerk 20+135 details
5 SVDalfsen B1 Dalfsen 10+135 details
6 De Tukkers DB 1 Albergen 10+0 details
7 Borhave DB1 Borne 10+0 details
8 Hurry Up DB1 Zwartemeer 10+0 details
9 drechtsteden MB ridderkerk 10+0 details
10 Handbalschool Rijnmond DB Rotterdam 10+0 details

Heren C-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Handbalschool Rijnmond HC Rotterdam 40+135 details
2 DOS '80 HC1 30+135 details
3 olympia 89 HC1 oss 20+135 details
4 Handbal Rotterdam JC Rotterdam 10+135 details
5 Olympia HGL HC HENGELO OV 10+0 details
6 JC1 Achilles Apeldoorn 10+0 details
7 HV Actief P HC1 Paterswolde 10+0 details
8 Green Park Aalsmeer HC1 Aalsmeer 10+0 details

Dames C-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Niedorp DC1 40+135 details
2 Voorwaarts C1 Twello 30+135 details
3 MC1 Achilles Apeldoorn 20+135 details
4 DSS C1 Heemskerk 10+135 details
5 SVDalfsen C1 Dalfsen 10+0 details
6 Borhave DC1 Borne 10+0 details
7 VENÉCO VELO DC1 Wateringen 10+0 details
8 Handbalschool Rijnmond DC Rotterdam 10+0 details
9 SDS'99 mc Blaricum 10+0 details
10 Amsterdam Beach Handbal C1 Amsteram 0+0 details

Heren D-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 JD GreenPark Aalsmeer Aalsmeer 20+135 details
2 Handbalschool Rijnmond JD Rotterdam 10+135 details
3 JD1 Achilles Apeldoorn 10+0 details
4 Olympia HGL HD Hengelo 10+0 details

Dames D-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 DSS DD1 Heemskerk 40+135 details
2 MD1 Achilles Apeldoorn 30+135 details
3 SV Dalfsen Handbl 1 20+135 details
4 Voorwaarts D1 Twello 10+135 details
5 Handbalschool Rijnmond MD Rotterdam 10+0 details
6 Dos-Olympia D1 Oss 10+0 details
7 MD GreenPark Aalsmeer Aalsmeer 10+0 details