Unitas NK Kwalificatie Toernooi 2019

0

Punten

Let op! De volgende categorieën zitten vol: dames senioren, dames B-jeugd, dames C-jeugd, dames D-jeugd. Voor het 6e jaar wordt, in een schitterende bosrijke omgeving, wederom het "grootste beachhandbal toernooi" van Nederland georganiseerd. Meld je nu aan! Let op, maximaal 16 teams per poule! E- en F-jeugd kan zich later via onze website aanmelden. Meer informatie kun je vinden op www.hvunitas.nl/beach.

Toernooimanager

0614982835

Toernooi contact

Janine Hut
0614982835

Toernooi adres

Unitas NK Kwalificatie Toernooi 2019
Nijlandestraat
9451BM Rolde

Toernooi data

25-05-2019
26-05-2019

Heren Senioren

ranking Teamnaam city points details
1 0+0 details
2 H.V.A. Heren 1 Annen 10+0 details
3 HV Jahn II HS1 Stadskanaal 10+0 details
4 Black Lake Beach Stadskanaal 10+0 details
5 De LaGrosso's - HS1 Volendam 10+0 details
6 Hiekka Hauskaa HS1 Arnhem 40+120 details
7 Unitas hs Rolde 30+120 details
8 HVC HS1 Barger-Compascuum 20+120 details
9 HHV Donar HS1 Hengelo 10+120 details

Dames Senioren

ranking Teamnaam city points details
1 Blue Stars DS1 Winschoten 10+0 details
2 hv Jupiter 76 ds1 Franeker 10+0 details
3 HVZ-Vivendi DS2 Oosterhesselen 10+0 details
4 HVZ-Vivendi DS1 Oosterhesselen 10+0 details
5 Viersprong/ Ictaria/ Unitas DS1 Rolde 10+0 details
6 H.V.A. Dames 2 Annen 10+0 details
7 E&O Dames Emmen 10+0 details
8 H.V.A. Dames 1 Annen 10+0 details
9 Hv Actief Dames 2 Klazienaveen 10+0 details
10 3M-team Amsterdam Amsterdam 10+0 details
11 HVE2000 Dames Senioren Erica 10+0 details
12 Juro Unirek VZV Dames 1 t Veld 80+120 details
13 Beilen DS1 Beilen 70+120 details
14 Webton Beach Handball Twente Borne 60+120 details
15 JUMBO Niedorp DS1 Nieuwe Niedorp 50+120 details
16 Amsterdam Beach Handball Amsterdam 40+120 details
17 Hiekka Hauskaa DS1 apeldoorn 30+120 details
18 Beach Even Anders DS1 Amsterdam e.o. 20+120 details
19 Hv Actief Dames 1 Klazienaveen 10+120 details

Heren A-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 De LaGrosso's - HA1 Volendam 10+0 details
2 Green Park Aalsmeer HA Aalsmeer 10+0 details
3 AHV Achilles HA1 Apeldoorn 10+0 details
4 HA1 Achilles Apeldoorn 10+0 details
5 Hiekka Hauskaa HA1 Arnhem 30+120 details
6 olympia 89 HA1 oss 20+120 details
7 Borhave HA1 Borne 10+120 details

Dames A-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 OBW DA1 Zevenaar 10+0 details
2 HV Jahn II dames A Stadskanaal 10+0 details
3 HV Huissen DA1 Huissen 10+0 details
4 DA1 Huissen 10+0 details
5 Borhave DA1 Borne 10+0 details
6 Juro Unirek VZV A1 t Veld 30+120 details
7 Combinatie'64 DA1 Losser 20+120 details
8 ZAP A1 Breezand 10+120 details

Heren B-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 B-Jongens Emmen 10+0 details
2 hv Jupiter 76 hb1 Franeker 10+0 details
3 Hurry up HB2 Zwartemeer 10+0 details
4 Green Park Aalsmeer HB1 Aalsmeer 10+0 details
5 Twente Handbal Beach Hengelo 10+0 details
6 HV Unitas HB1 Rolde 10+0 details
7 Hiekka Hauskaa HB1 Zaandam 50+120 details
8 HB1 Achilles Apeldoorn 40+120 details
9 olympia 89 HB1 Oss 30+120 details
10 Hurry Up HB1 Zwartemeer 20+120 details
11 Greenpark Aalsmeer HB2 Aaslmeer 10+120 details

Dames B-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 S.V.W.W Westerbork 10+0 details
2 SVDalfsen B1 Dalfsen 10+0 details
3 Hurry Up DB1 Zwartemeer 10+0 details
4 Hurry Up DB2 Zwartemeer 10+0 details
5 E&O DB1 0+0 details
6 Maedilon/VZV B2 t Veld 0+0 details
7 AHV Achilles HB1 Apeldoorn 0+0 details
8 Borhave DB1 Borne 10+0 details
9 Hv Actief B jeugd meisjes Klazienaveen 10+0 details
10 Hvr97 bmeiden Roden 10+0 details
11 V en S DB1 Groningen 10+0 details
12 SVBO B1 Emmen 10+0 details
13 Juro Unirek/VZV B1 t Veld 80+120 details
14 Sv Voorwaarts B1 twello 70+120 details
15 E&O B 1 Emmen 60+120 details
16 Combinatie'64 DB1 Losser 50+120 details
17 DB1 Achilles Apeldoorn 40+120 details
18 Unitas dames b Rolde 30+120 details
19 JUMBO Niedorp DB1 Nieuwe Niedorp 20+120 details
20 ZAP B1 Breezand 10+120 details

Heren C-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Minerva Heren C-jeugd Gaanderen 10+0 details
2 AHV Achilles HC1 Apeldoorn 0+0 details
3 Olympia Oss 10+0 details
4 Borhave HC1 Borne 10+0 details
5 Green Park Aalsmeer HC1 Aalsmeer 10+0 details
6 Hv Actief C jeugd Heren Klazienaveen 10+0 details
7 V en S HC1 Groningen 10+0 details
8 Hv Unitas HC1 Rolde 10+0 details
9 HV Actief P HC1 Paterswolde 10+0 details
10 olympia 89 HC1 oss 60+120 details
11 Olympia HGL HC HENGELO OV 50+120 details
12 HVC HC1 Barger-Compascuum 40+120 details
13 JUMBO Niedorp HC Nieuwe Niedorp 30+120 details
14 DOS '80 HC1 20+120 details
15 JC1 Achilles Apeldoorn 10+120 details

Dames C-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 VENÉCO VELO DC1 Wateringen 10+0 details
2 Amsterdam Beach Handbal C1 Amsteram 10+0 details
3 Juro Unirek VZV C1 t Veld 10+0 details
4 SVBO C1 Emmen 10+0 details
5 Borhave DC3 Borne 10+0 details
6 Borhave DC2 Borne 10+0 details
7 Hv Actief C jeugd Meisjes Klazienaveen 10+0 details
8 ZAP C2 Breezand 10+0 details
9 Combinatie'64 DC1 Losser 10+0 details
10 SVDalfsen C1 Dalfsen 70+120 details
11 Voorwaarts C1 Twello 80+120 details
12 JUMBO Niedorp DC1 Nieuwe Niedorp 60+120 details
13 HV Unitas DC Rolde 50+120 details
14 ZAP C1 Breezand 40+120 details
15 MC1 Achilles Apeldoorn 30+120 details
16 HV Jahn II DC1 Stadskanaal 40+120 details
17 E&O C 1 Emmen 10+120 details

Heren D-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 JD1 Achilles Apeldoorn 0+0 details
2 Hv Actief D jeugd Jongens Klazienaveen 0+0 details

Dames D-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Hv Unitas D1 Rolde 10+0 details
2 dos D emmercompascuum 10+0 details
3 Hv Actief D jeugd meisjes Klazienaveen 10+0 details
4 MD1 Achilles Apeldoorn 10+0 details
5 Voorwaarts D1 Twello 40+120 details
6 DSS DD1 Heemskerk 30+120 details
7 Juro Unirek VZV D1 t Veld 20+120 details
8 JUMBO Niedorp DD1 Nieuwe Niedorp 10+120 details