Borhave "Albert Mulder" NK Kwalificatie-beachtoernooi 2017

110

Punten

De inschrijving is GESLOTEN !!! Programma volgt in de week van 30 augustus z.s.m.: Gepland als volgt: Zaterdagochtend: D-jeugd (jongens en meisjes), zaterdagmiddag C-jeugd (jongens en meisjes), Zondagochtend B-Dames, zondagmiddag B-Heren en A-Dames. Deelnamekosten per team: € 17,50 Dit vooraf over maken op iban NL33RABO0309466806 t.n.v. H.V.Borhave o.v.v. vereniging en teamnaam. LET OP: opgave aan een NHV ranking betekend ook dat je hier met je team naar toe gaat! Afmeldingen worden aan het NHV gemeld en heeft (mogelijk financiële) consequenties voor de betreffende verenging.

Toernooimanager

Fons Lansink Rotgerink
06-10741160

Toernooi contact

Fons Lansink Rotgerink
06-10741160

Toernooi adres

Borhave "Albert Mulder" NK Kwalificatie-beachtoernooi 2017

7621 AH Borne

Toernooi data

08-09-2017
10-09-2017

Dames A-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Sv Voorwaarts A1 Twello 40+110 details
2 NEA DA1 Ouderkerk aan de Amstel 30+110 details
3 Borhave DA1 Borne 20+110 details
4 Combinatie '64 DA1 Losser 10+110 details
5 040 beach handball DA1 Eindhoven 0 details
6 HV Bentelo A1 Bentelo 0 details
7 De Tukkers A1 Albergen 0 details

Heren B-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Achilles HB1 20+110 details
2 Borhave HB1 Borne 10+110 details
3 JUMBO Niedorp HB Nieuwe Niedorp 0 details
4 H.C.W. Winterswijk 0 details

Dames B-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Achilles DB1 Apeldoorn 70+110 details
2 Combinatie '64 DB1 Losser 60+110 details
3 Voorwaarts B1 Twello 50+110 details
4 040 beach handball DB1 Eindhoven 40+110 details
5 Borhave DB1 Borne 30+110 details
6 Borhave DB2 Borne 20+110 details
7 HV GROL B1 Groenlo 10+110 details
8 HV Bentelo Bj1 Bentelo 0 details
9 Zenderen Vooruit B1 Zenderen 0 details
10 SVDalfsen B1 Dalfsen 0 details
11 Borhave DB3 Borne 0 details

Heren C-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Borhave HC1 Borne 20+110 details
2 Olympia/Stormvogels C Hengelo 10+110 details
3 AHV Achilles HC1 Apeldoorn 0 details
4 Hv Unitas Rolde 0 details

Dames C-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Voorwaarts DC1 Twello 60+110 details
2 AHVAchilles C1 Apeldoorn 50+110 details
3 Borhave DC1 Borne 40+110 details
4 Combinatie '64 DC1 Losser 30+110 details
5 Bornerbroek MC1 Bornerbroek 20+110 details
6 Borhave DC2 Borne 10+110 details
7 Zenderen Vooruit C1 Zenderen 0 details
8 HV GROL C1 Groenlo 0 details
9 HV Jahn-2 dames C stadskanaal 0 details
10 Borhave DC3 Borne 0 details
11 SVDalfsen C2 Dalfsen 0 details

Heren D-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 JD Achilles Apeldoorn 0 details
2 Borhave HD1 Borne 0 details
3 Combinatie '64 HD1 Losser 0 details
4 JUMBO Niedorp HD Nieuwe Niedorp 0 details

Dames D-jeugd

ranking Teamnaam city points details
1 Olympia Hengelo Hengelo 0 details
2 Borhave DD1 Borne 0 details
3 Borhave DD2 Borne 0 details
4 AHV Achilles D1 Apeldoorn 0 details
5 Combinatie '64 DD1 Losser 0 details
6 HV GROL D1 Groenlo 0 details
7 Voorwaarts D2 Twello 0 details
8 Voorwaarts DD1 Twello 0 details