Contact

Bereikbaarheid bondsbureau NHV:

Algemene zaken en overige vragen informatie@handbal.nl
Beach Handball beachhandball@handbal.nl
Beach Handball Breedtesportcompetitie beachcompetitie@handbal.nl
Bestuur en directie bestuur@handbal.nl
Competitiezaken en BENE-league competitie@handbal.nl
Financien, facturen en contributies financien@handbal.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@handbal.nl
Scheidsrechters en waarnemers (wedstrijdsport) official@handbal.nl
Sportlink en Handbalapp dwf@handbal.nl
Straf- en tuchtzaken tuchtrecht@handbal.nl 
Topsport en talentontwikkeling Topsport@handbal.nl
Opleidingen opleidingen@handbal.nl
Pers/media en nieuwsartikelen redactie@handbal.nl 
Vertrouwenscontactpersoon NHV vcp@handbal.nl

NOODNUMMERS (zaken die NIET tot maandag kunnen wachten)
–      Competitie en (Arbitrage 1e divisie t/m Beneleague): 026-7071434 

Het bondsbureau is geopend en telefonisch bereikbaar op maandag t/m donderdag van 8:30 tot 17:00 uur en op vrijdag van 8:30 tot 16:00 uur. In de maanden juli en augustus is het bondsbureau op vrijdag gesloten. 

Bezoekadres
Nederlands Handbal Verbond
Pastoor Bruggemanlaan 33
6861 GR OOSTERBEEK

Telefoonnummer NHV: 026-7071420.

Maak de handbalsport van dichtbij mee!

Klik hier