Bondsbureau NHV maandagmiddag niet bereikbaar

Het NHV is op maandag 29 januari vanaf 14:00 uur niet telefonisch bereikbaar i.v.m. een personeelsbijeenkomst. U kunt een mail sturen naar een van onderstaande e-mailadressen.

Dinsdag t/m donderdag is het bondsbureau weer bereikbaar van 8:30 tot 17:00 uur en op vrijdag van 8:30 tot 16:00 uur.

Telefoonnummer: 026-7071420.

competitie@handbal.nl    Competitiezaken en BENE-league 
official@handbal.nl Scheidsrechters en waarnemers (2e div en lager)
tuchtrecht@handbal.nl  Straf- en tuchtzaken
dwf@handbal.nl Sportlink en Handbalapp
ledenadministratie@handbal.nl Ledenadministratie
financien@handbal.nl Financien, facturen en contributies
beachhandball@handbal.nl Beach Handball
jeugdhandbal@handbal.nl Jeugdhandbal 
opleidingen@handbal.nl Opleidingen
topsport@handbal.nl Topsport en talentontwikkeling
redactie@handbal.nl  Pers/media en handbalartikelen
vcp@handbal.nl Vertrouwenscontactpersoon NHV
bestuur@handbal.nl Bestuur en directie
informatie@handbal.nl Algemene zaken en overige vragen