In de zomer andere openingstijden bondsbureau

In de maanden juli en augustus is het kantoor in Oosterbeek op de vrijdag vanaf 12.00 uur gesloten.

Algemeen telefoonnummer: 026-7071420.

competitie@handbal.nl    Competitiezaken en BENE-league 
official@handbal.nl Scheidsrechters en waarnemers (2e div en lager)
tuchtrecht@handbal.nl  Straf- en tuchtzaken
dwf@handbal.nl Sportlink en Handbalapp
ledenadministratie@handbal.nl Ledenadministratie
financien@handbal.nl Financien, facturen en contributies
beachhandball@handbal.nl Beach Handball
jeugdhandbal@handbal.nl Jeugdhandbal 
opleidingen@handbal.nl Opleidingen
topsport@handbal.nl Topsport en talentontwikkeling
redactie@handbal.nl  Pers/media en handbalartikelen
vcp@handbal.nl Vertrouwenscontactpersoon NHV
bestuur@handbal.nl Bestuur en directie
informatie@handbal.nl Algemene zaken en overige vragen