Definitieve selectie Nederlands Herenteam

Bondscoach Erlingur Richardsson heeft de definitieve selectie voor de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Griekenland bekend gemaakt.

Van de oorspronkelijk 22 uitgenodigde spelers zijn doelman Luuk Hoiting (OCI/LIONS) en de veldspelers Evert Kooijman (Handbal Achilles Bocholt), Ivar Stavast (OCI/LIONS), Kay Smits (Wilhelmshavener HV), Sander Visser (Oosting/E & O) en Dario Polman (Herpertz/Bevo HC) afgevallen.

Op woensdag 25 oktober 2017 treden de Oranjeheren om 19.30 uur aan tegen Griekenland in Topsportcentrum Rotterdam. Kaarten kunnen alleen nog aan de kassa worden gekocht.

Selectie (rugnummer, naam, club, interlands/doelpunten):

Doel:

1.             Bart Ravensbergen                   Sélestat Alsace Handball (FRA)                        026/000
31.           Gerrie Eijlers                            KRAS/Volendam (NED)                                         098/004

Veld:

6.             Dani Baijens                             SG Flensburg-Handewitt (GER)                         004/006
7.             Toon Leenders                         HSG Nordhorn-Lingen (GER)                            071/134
11.           Iso Sluijters                              NMC Górnik Zabrze (POL)                                041/090
12.           Luc Steins                                Tremblay en France Handball (FRA)                  035/112
14.           Bobby Schagen                         TVB 1898 Stuttgart (GER)                          061/186
15.           Joris Baart                               Chartres Métropole Handball 28 (FRA)              024/055
17.           Ivo Steins                                OCI/LIONS (NED)                                             026/042
22.           Jasper Adams                          TV Emsdetten (GER)                                        054/137
23.           Jorn Smits                               Randers HH (DEN)                                           027/035
24.           Jeffrey Boomhouwer                MT Melsungen (GER)                                       057/139
25.           Ephrahim Jerry                         Sporting NeLo (BEL)                                        001/006
27.           Alec Smit                                 HSG Nordhorn-Lingen (GER)                            002/001
32.           Tommie Falke                          JMS/Hurry-Up (NED)                                        011/034
85.           Tim Remer                               TuS N-Lübbecke (GER)                                    082/208

Leiding/begeleiding:
Erlingur Richardsson                                 Bondscoach
Edwin Kippers                                          Assistent bondscoach
Robert Baardse                                        Fysiotherapeut
Erik Zwakman                                           Teammanager
Harry Weerman                                         Delegatieleider