Heren U- 18 selectie’s voor SparkasseCup en Denemarken

Rondom de kerstdagen en oud en nieuw krijgen onze jonge talenten weinig rust .

Velen spelen al in de eredivisie en hebben daardoor al een aantal maanden intensief sporten achter de rug.

Maar gedreven als zij zijn , de wekelijkse trainingen op woensdag op Papendal vraagt best veel maar zal ook veel geven.

Voor de 8e keer neemt een selectie deel aan het 8 landen toernooi in Merzig met o.a. landen als Duitsland, IJsland , Belarus, Polen en Zwitserland een zwaar maar mooi toernooi waar vele internationale toppers hun carrière zijn begonnen.

Van 27 t/m 30 december zullen strijden voor een eervolle plaats.

Vervolgens thuis Oud en Nieuw vieren om dan op 2 januari alweer naar Denemarken te reizen om daar een meerdaagse stage te doen en eveneens 2 interlandwedstrijden  tegen Denmarken U-18 te spelen.

Selectie voor Merzig ;

1                          

Martijn Kleijkers

 

Sittardia

2

Jordan Beukman

D.W.S.

3

Noah Bosman

KRAS/Volendam

4

Jochem Brouwer

RED-RAG/Tachos

5

Koen van Dijk

FIQAS/Aalsmeer

6

Rob Goudriaan

AJ Sports/Hellas

7

Nils Idema

AHV Achilles

8

Lars Kooij

FIQAS/Aalsmeer

9

Tim Roefs

Sittardia

10

Sjuul Rutten

Cabooter Group/HandbaL Venlo

11

Calvin v.d. Scheer

Oosting Metaal Recycling/E&O

12

Cas Smedts

Herpertz/Bevo HC

13

Arjan Versteijnen

RED-RAG/Tachos

14

Niels Versteijnen

RED-RAG/Tachos

15

Noah van Wieringen

KRAS/Volendam

16

Tom Zwarthoed

KRAS/Volendam

 www.sparkassencup-merzig.de ( ook voor de livestream van alle wedstrijden

 Selectie voor Denemarken:

Naam:                                                 Club

Jochem Brouwer                            Red-RAG/Tachos           

Ques Canninga                                Snelwiek Rotterdam

Jordi van Erp                                     Olympia ‘89

Michiel de Folter                             RED-RAG/Tachos

Tom Zwarthoed                              KRAS/Volendam

Jelle Hamerslag                                   D.W.S.

Calvin v.d. Scheer                           Oosting Metaal Recycling/E&O

Odirin Jerry                                       Sittardia

Martijn Kleijkers                             Sittardia

Lars Kooij                                           FIQAS/Aalsmeer

Martijn Poot                                     AJ Sports Hellas              

Yakko Bannink                                 OCI/Lions

Jasper Ritzen                                    Sittardia

Sjuul Rutten                                      Cabooter Group HandbaL Venlo

Niels Versteijnen                            RED-RAG/Tachos

Dennis Vesters                                   Snelwiek Rotterdam