Harma van Kreij kan vanwege blessure niet meer in actie komen op het EK

Harma van Kreij kan vanwege blessure niet meer in actie komen op het EK

Harma van Kreij kan niet meer in actie komen op het EK. Tijdens de wedstrijd gisteren tegen Noord-Macedonië is de 28-jarige speelster geblesseerd geraakt aan haar knie. Onderzoek heeft uitgewezen dat de binnenband van haar linkerknie is afgescheurd. Er wordt geen nieuwe speelster opgeroepen. 

“Het is een trieste dag voor ons team. Harma vocht om terug te komen in het team na haar enkelblessure. Uiteindelijk haalde ze het na een enorme inspanning en speelde gisteren heel goed tegen Noord-Macedonië. Opnieuw kreeg ze pech en moest ze het veld verlaten met een nieuwe blessure. Harma zal als persoon en als een van de beste teamspelers zwaar gemist worden en ons team zal zwakker zijn”, zegt bondscoach Per Johansson.

Foto: Hans Lie