Bondsbureau

Bereikbaarheid bondsbureau NHV:

competitie@handbal.nl    Competitiezaken en BENE-league 
official@handbal.nl Scheidsrechters  (2e div en lager)
tuchtrecht@handbal.nl  Straf- en tuchtzaken
dwf@handbal.nl Sportlink en Handbalapp
ledenadministratie@handbal.nl Ledenadministratie
financien@handbal.nl Financien, facturen en contributies
beachhandball@handbal.nl Beach Handball
jeugdhandbal@handbal.nl Jeugdhandbal 
opleidingen@handbal.nl Opleidingen
topsport@handbal.nl Topsport en talentontwikkeling
redactie@handbal.nl  Pers/media en nieuwsartikelen
vcp@handbal.nl Vertrouwenscontactpersoon NHV
bestuur@handbal.nl Bestuur en directie
informatie@handbal.nl Algemene zaken en overige vragen


Telefoonnummer NHV:
 026-7071420.

NOODNUMMERS (zaken die NIET tot maandag kunnen wachten)
–      Alle Competitie: 026-7071434 
–      Arbitrage 1e divisie t/m Beneleague: 026-7071434 

Het bondsbureau is geopend en telefonisch bereikbaar op maandag t/m donderdag van 8:30 tot 17:00 uur en op vrijdag van 8:30 tot 16:00 uur.
In de maanden juli en augustus is het bondsbureau op vrijdag gesloten. 

Maak de handbalsport van dichtbij mee!

Klik hier