Op zoek naar een toffe bijbaan? Word clinicgever!

Op zoek naar een toffe bijbaan? Word clinicgever!

Zijn wij op zoek naar jou?
Voor ons project Gooi JIJ de bal door?! zijn wij op zoek naar enthousiaste clinicgevers!

Wat is Gooi JIJ de bal door?! precies?
Gooi JIJ de bal door?! is het professioneel ontwikkelde sportstimuleringsprogramma voor kinderen vanaf groep 3. Het is een initiatief van het Nederlands Handbal Verbond, dat graag een bijdrage levert aan het stimuleren van sport & bewegen bij kinderen. Zo leggen we samen een fundament voor een gezondere toekomst!

De clinics staan in het teken van plezier, teamspirit & samen successen beleven. Uiteraard met de bal als verbindende factor. Het is zó succesvol dat we ons team van professionals behoorlijk moeten uitbreiden!

Dit houdt het in:
Ben je op zoek naar een leuke bijbaan of stage, vind je het leuk om met kinderen te werken en wil je graag je eigen tijd kunnen indelen? Lees dan snel verder! Om (nog) meer kinderen in beweging te krijgen, is het Nederlands Handbal Verbond begin 2021 het project Gooi JIJ de bal door?! gestart. Hierbij geven onze clinicgevers lessen op basisscholen door heel Nederland. Jij als clinicgever deelt je eigen tijd in geeft lessen bij jou in de buurt!

Enthousiast geworden? Bekijk de vacature en wie weet mogen we je binnenkort verwelkomen in ons team!